Z radością i dumą informujemy, że Gabriela Kulińska (kl.VII b) zajęła III miejsce w XIII edycji Ogólnopolskiego Plastycznego Konkursu Misyjnego pod hasłem „Gdy myślę…misje…”, organizowanego przez Muzeum Misyjo – Etnograficzne Księży Werbistów w Pieniężnie. Była jedyną nagrodzoną reprezentantką Mielca.
Na konkurs wpłynęły 322 prace z całej Polski. Naszą szkołę, oprócz Gabrysi, reprezentowało 21 uczniów, którzy z radością podjęli tematykę misyjną. Pani wicedyrektor, Małgorzata Herchel, uroczyście wręczyła nagrody wszystkim uczestnikom konkursu. Nad zachęceniem dzieci i młodzieży, zainspirowaniem tematyką misyjną i przygotowaniem prac konkursowych czuwała w ramach zajęć z religii i wolontariatu pani Jolanta Witek.
Wszystkim serdecznie gratulujemy i dziękujemy za udział oraz godną i liczną reprezentację szkoły i miasta. Wyrażamy podziękowania Rodzicom za pomoc i wspaniałą współpracę. Zapraszamy do szkolnej fotogalerii. Radosne uśmiechy świadczą, że wszyscy byli zadowoleni, bowiem każdy uczestnik otrzymał pamiątkę za uczestnictwo w konkursie. Wszystkie prace można oglądać na wystawie pokonkursowej w muzeum w Pieniężnie.
Oprac.i zdjęcia: J.Witek
Lista uczestników konkursu: Gabriela Kulińska (VII b) – III miejsce
oraz: Natalia Hyjek (VII b), Magda Ciężak, Maksymilian Stanuch, Michał Wątorek (VI c,) Kaja Łazorko, Natalia Madej, Gabriela Pietryka (V a), Lena Graniczka, Milena Soja (V c), Kinga Kozioł (IV b), Maja Pszeniczna (II a), Julka Kozioł, Emilka Kozioł, Blanka Kosior, Sara Lipińska, Lena Maziarz (II b), Eliza Gradowska, Elena Kasprzak, Wiktoria Pietras, Eryk Niziołek, Alicja Szymańska (II c).
Fotogaleria >>>CLICK<<<
