Kochani Ósmoklasiści, nadal myślimy o Was!

Przed ostatnim egzaminem życzymy Wam, aby listening był wyraźniejszy niż komunikaty na dworcu, a translator w głowie działał bez zacinania. 👌
Keep calm and słuchajcie swojej intuicji!
Połamania pióra (tego z czarnym atramentem) i samych correct answers, Kochani!
eng

Accessibility Toolbar