Pierwsze koty za płoty, czyli pierwszy dzień egzaminu za Wami, Drodzy Ósmoklasiści!
Nie chcemy się chwalić, ale mamy patent na egzamin z matematyki i nie zawahamy się nim z Wami podzielić!
Weź w nawias egzaminacyjny stres, a swoją wiedzę pomnóż przez pozytywne nastawienie. Dodaj do tego wiarę we własne siły, a odejmij czarne myśli.
Proste, prawda?
Wierzymy w Was, Kochani!
Do zobaczenia jutro!
P. S. Nie zapomnijcie o linijce!

