Uczennica klasy 6 c, Nadia Chamioło, która zdobyła 2. miejsce w prestiżowym konkursie ekologicznym „Myśl ekonomicznie – żyj ekologicznie”, została zaproszona na uroczyste wręczenie nagród. Organizatorem wydarzenia był Zespół Szkół Ekonomicznych w Mielcu.
Uroczystość odbyła się 24 kwietnia 2026 r. podczas Dni Otwartych szkoły. Nadia otrzymała piękny dyplom laureata oraz bardzo cenne nagrody . Pozostałe uczennice: Lena Mucha i Amelia Szrom z klasy 6 c oraz Natalia Bik z klasy 7 a otrzymały zaświadczenia o udziale w konkursie – gratulujemy ich zaangażowania i pracy!
Jesteśmy dumni z naszych uczennic i ich sukcesów
Brawo dziewczyny!

